Tepelná čerpadla
HOTJET šetří, topí i chladí

Největší český výrobce nabízí chytré a spolehlivé řešení pro úsporné vytápění

Rozsáhlá síť
certifikovaných montážních firem

HOTJET vám jako výrobce doporučí montážní firmy ve vašem okolí

HOTJET ONLINE
vzdálená správa přes internet

Většina tepelných čerpadel HOTJET je
 dodávána s webserverem k ovládání přes internet z počítače, mobilu nebo tabletu.

Český výrobce
tepelných čerpadel
s dlouholetou tradicí


Jsme ryze český výrobce, který svou výrobní činnost zahájil v roce 2006. Dnes jsme největším českým výrobcem tepelných čerpadel s rozsáhlou dodavatelskou sítí montážních firem.

V našem výrobním programu se zaměřujeme na využití moderních technologií pro tepelná čerpadla a jejich následnou aplikace do různých zařízení. V sortimentu HOTJET můžete naleznout systémy čerpadel s technologií vzduch-voda, země-voda a voda-voda

Nabízíme chytré a spolehlivé řešení pro úsporné vytápění domácností, rodinných domů, bytových domů, ale i průmyslových hal, hotelů, rekreačních zařízení či bazénů.

(+420) 777 427 427

info@hotjet.cz

Průmyslová 966/21,747 23 Bolatice, Česká republika

Nebojíme se výzev
a realizujeme specifické instalace

Naše společnost je připravena vám nabídnout, kromě standardního řešení, zcela individuální aplikaci, která bude vyhovovat vašim požadavkům, s důrazem na energetickou úsporu. Oproti konkurenčním výrobcům tepelných čerpadel již naše základní produkce pokrývá požadavky našich zákazníků od nízkoenergetických až pasivních staveb, až po průmyslové aplikace, jak na řešení ohřevu užitkové vody, vytápění i chlazení, tak na ohřev, případně chlazení, technologické vody.

Důkazem kvality našich tepelných čerpadel je ku příkladu instalace, která má za cíl, dle požadavků výroby, připravovat technologickou vodu pro celosvětového výrobce automobilů Hyundai v Nošovicích.

Zobrazit vše

Chcete znát, celý sortiment tepelných čerpadel?
Klikněte na tlačítko a prohlédněte si co vám můžeme nabídnout.

Máte nápad na změnu?
Napište nám

Rádi si přečteme váš názor